Güzel Bir Etkinlik-Uçurtmalar-

Uçurtma etkinlik duyuruları, etkinliklerin fotoğrafları ve yorumları.
Post Reply
mustafa-topcu

Güzel Bir Etkinlik-Uçurtmalar-

Post by mustafa-topcu »

Dün tefeta uçurtmalarımla güzel bir etkinlik yaptım.
Ferruh abinin p.sled'i yere yakın uçarken bir sağa bir sola koşuşturuyordu,daha sonra biraz ip saldıktan sonra çok güzel uçtu.

Neyseki bugün ''kuçu''lar rahatsız etmedi.Daha önce flowform um bir köpeğe akşam yemeği oluyordu :D
Birkaç kez uçurtmalar birbirlerine dolandılar.
Tüm gün neredeyse yalnızdım.Bol bol uçurtmaları izleme fırsatı buldum.Rüzgar birkaç kez azaldı,yalnızca delta yere indi.Sanırım kuyruk biraz ağır geldi.
Uçurtmaları tek tek çantalarında taşımak zor oluyor.Sanırım etkinliklerde uçurtmaları koyabileceğim bir çanta yapmam gerekiyor.
Baykuşun da uçmasını isterdim.Umarım bir daha ki etkinlikte uçar
Image

Image

Image

Image

Image

Video: http://www.youtube.com/watch?v=W_Dm5eeQTi0
MUSTAFA TOPCU____________________________________

Image ucurtmalar.wordpress.com
Altan
Site Admin

Re: Güzel Bir Etkinlik-Uçurtmalar-

Post by Altan »

Tek başına güzel bir etkinlik. Bir kaç arkadaş bulursan daha keyifli olur. Etkinliğe giderken yanında yiyecek, içecek ve katlanır sandalye götürmek etkinliği daha keyifli hale getiriyor.
Altan Güvenni
Uçucu madde bağımlısı.
mustafa-topcu

Post by mustafa-topcu »

Uçurtmadan anlayan,seven arkadaşlarla uçurtma uçurmak güzel.(Birkaç arkadaşım dışında)bir süre sonra sıkılıyorlar.Uçurtma uçururken onlar benim için zaman kaybı diyebilirim.Boş sorularıyla zaman kaybettiriyorlar.

Sandalyem var,ama katlanabilir değil :mrgreen: Uçurtma uçurduğum alanda gölgesinde oturabileceğim bir ağaç olsa süper olacak. :) Ama yok.
Güneş batarken ki hava çok güzel oluyor. :P
MUSTAFA TOPCU____________________________________

Image ucurtmalar.wordpress.com
Spectre

Post by Spectre »

Altan, Mustafa'nın işi zor. Koca istanbulda kaç kişi var ki oralarda bir ikinci olsun. Tabi her zaman bir uçurtma sever aramaya devam etmeli. Çünkü bu iş paylaştıkça daha güzel.
İyi Rüzgarlar,
Ferruh Bayşu
http://www.ucurtma.org

Image
Altan
Site Admin

Post by Altan »

Haklısın Ferruh. :cry:

Yine de biz de bazen arkadaşlarımızı çağırıyoruz. Bazen çevredeki meraklılar gelip bizimle biraz sohbet ediyorlar.
Yiyecek, içecek, sandalye keyifli zaman geçirmeyi sağlıyor. Eğlenceyi arttırıyor.
Güneş altında kalma konusuna gelince ona yapacak bir şey yok. Ağaç altı olma ihtimali neredeyse mümkün değil gibi. Uçurtmalar hep müdahale istiyor ve ağaç altında oturmak çok mümkün olmuyor. Zaten ağaç olursa uçurtmaların takılması ihtimali de fazla.
Biz çok sıcak yaz dönemlerinde pek etkinlik yapmıyoruz ya da gün batımına yakın gidip kısa bir süre kalıyoruz. Eziyet çekmeye de gerek yok.
Altan Güvenni
Uçucu madde bağımlısı.
Post Reply