Küçükçekmece Uçurtma Festivali

Uçurtma Festival duyuruları, festival fotoğrafları ve yorumları.
Post Reply
mehmetoflaz

Küçükçekmece Uçurtma Festivali

Post by mehmetoflaz »

Küçükçekmeceli bir uçurtma kulubu üyesi olarak belediyemizin düzenlediğği Küçükçekmece Uçurtma Festivaline ailece katıldık. Yaz güneşi hepimiz için vitamin kaynağı oldu.

Festival alanı bildiğiniz gibi gayet büyüktü alan Çin Ordusu gibi kalabalıkdı uçrtmalarımı uçurtacakk alan bulmakda güçlük çekdimm.Festivalinnn en ilgnç ve en dikkat çeken uçurtmalarını ben uçurdum mikrofonla sunucu tarafından takidrler aldım:) Vatandaşında ailemize ve uçurtmalarıma ilgisi büyükdü beni geçen seneden tanıyanlar oldu ve ilgiyle bize katıldılar. Tüm uçurtmalarımı uçuracak yeterli güzel rüzgar vardı fakat hepsine ayıracak vakdii bulamdımmm bunlardan 5 adet fighterımı zevkle uçurdummm. Saldırgan fighter larım sayesinde etrafımı boşalttım:) bir iki tanesine sarılınca herkes dağıldıı başka yerlerde uçurttular:) el yapımı Stund uçurtmamıda keyifle uçururken şahane bir de video çekdim :) emin bey'in hediye ettiği delta koni uçurtmamıda kızım çok beğendii neredeyse gün boyu onu uçrurdu.

günün resiimlerini ve video çekimlerini sitemde görebilirsiniz

http://picasaweb.google.com.tr/mehmetof ... aFestivali#

M.OFLAZ.
+++
ahmetbayar

Re: Küçükçekmece Uçurtma Festivali

Post by ahmetbayar »

Güzel bir gün olmuş Mehmet Bey. Değişik uçurtmaları sergileme imkanı bulmuşsunuz. Tebrikler. :)
Uçurtmanın mevsimi yoktur.
Rüzgarın estiği her zaman, uçurtma zamanıdır.
Post Reply