07 AĞUSTOS 2005 - ???????? BULUŞMASI

Uçurtma etkinlik duyuruları, etkinliklerin fotoğrafları ve yorumları.
Kartal

07 AĞUSTOS 2005 - ???????? BULUŞMASI

Post by Kartal »

@all

Hani bekarız ya, çoluk çocuk Ayvalık'da ya, acaba diyorum İstanbul'a kaçsam mı işleri ayarlayabilirsem?

Kim bana hangi uçurtmasını uçurtur acaba?

Mesela Erol yine kumandalısını verir mi?

Mesela Melih bitane NPW getirir de kafam da bir türlü çözemediğim bu uçurtmayı gözle görmemi belki de uçurmamı sağlar mı?

Mesela Ferruh bir kıyak yapar da planlarını ve taffetasını bagajda gezdirdiğim demonte vaziyetteki DC'mi tamamlarda bende uçururmuyum?

ve hatta mesela kalkar Ferruh da benimle birlikte gelir mi?

Ne bilim mesela sevgili @all uçurtma uçurdukdan ve bitap düştükden sonra gün batarken mesela yine bagajda gezdirdiğim tranglia'da demleyeceğimiz çaylarımızı yudumlarmıyız?

Mesela gene iyi bir iş yapmanın ve paylaşmanın hazzıyla BMW'min hız limitlerini zorlayarak mutlu bir şekilde Ankara'ya dönermiyim?

Ne bilim MESELA olur mu dersiniz?

:)
Murat K. ÇETİN

"Gökyüzü Özgürlüktür"
erol

Post by erol »

Elbette uçurabilirsiniz benim uçurtmaları :)
Erol Dinneden
http://www.adammarka.com.tr
Altan
Site Admin

Post by Altan »

Bekliyoruz. 8)
Altan Güvenni
Uçucu madde bağımlısı.
Kartal

Post by Kartal »

@Melih, hımmmmm sen bişi yazmamışsın ama bak seni geçerken alırım ona göre :)

Arkadaşlar,

Geçen bizim yarış için İstanbul'a geldiğimde Yeşilköyde Fener önünü bulucam diye epey bir benzin yaktım. İki tane Fener önü buldum.

Birincisi gidip de yolun bittiği yerde bir fener vardı ve sanırım bilmemne kulübünün kapısı vardı. Görevliye buralarda her hafta sonu uçurtma uçuran "delilerin" olduğu yere nasıl giderim diye sorduğumda bana tam aksi istikamette otelin orayı tarif etti. birincisi bu.

İkincisi ise otelin oraya geldiğimde park gibi bir yeri tarif ettiler. Merdivenlerle sahile inilen bir yer. Hemen yanında etrafı çevrili denize girilen club türü bir yer var. arabalarında gayet samimi Türkiye sorunlarını gayet samimi bir şeklide tartışan çiftlerin :) arasından geçerek sahile indim kolamı ve sigaramı içerek geri döndüm.

Pazar günü ise Hezarfen de Erol ile zaten görüştük.

Şimdi ben gelebilirsem (nolur dua edin işler müsaade etsin) bu birinci yere mi gelicem ikinci yere mi?

Anlatmaya çalıştığım yerler Yeşilköyün iki ayrı ucu.

@Altan sana özel mail atmştım gerçi ama benim bakiye kumaş borcumu da çıkarırsan onuda geldiğimde halledelim. Sağolasın nerdeyse her renkten göndermişsin. Bu konuda sana yeteri kadar mahcubum.

Sevgiler
Murat K. ÇETİN

"Gökyüzü Özgürlüktür"
Altan
Site Admin

Post by Altan »

Yeşilyurt Fenerinin hemen yanında çok yüksek bir otel var.

En iyisi gelişin kesinleşince haber ver. Telefonlaşırız.
Altan Güvenni
Uçucu madde bağımlısı.
erol

Post by erol »

:) bu ucurtma etkinliginden once pilavustu doner etkinligi yapilmasini oneriyorum
Erol Dinneden
Kartal

Post by Kartal »

MESELA,

Dimi ama EROL, kolalar benden :)

(yaa üffffff şeytan diyor ki işler müsaade etmese de bas istifayı git)
Murat K. ÇETİN

"Gökyüzü Özgürlüktür"
Kartal

Post by Kartal »

Ben bu Pazar günü Yeşilköyde olma işine baya sardım.

Bunun en canlı örneğini dün akşam Ferruh ile birlikde yaşadım. Dün telefon edip bir türlü vakit bulamıyorum benim DC'nin kesim işini halledermisin dememim ardından akşam Ferruh'a gittim. Aşağı yukarı 3 saatlik bir muhabbetten sonra benim DC bitti. :)

Ya Ferruh kendimi suçlu hissediyorum walla. Ama kabul et dün akşam bütün şirinliğim üstümdeydi dimi.....

Bu arada yapımı da bir güzel fotoğrafladım ve en önemlisi uçurtma yapmanın inceliklerini ve aşamalarınıda gözlemleme olanağı buldum.

Ferruh, gece evde orta parçanın ön ve özellikle arka dikey iki fiberi yerine geçirirken gülmekden öleceğin hatalar yaptım asla burda anlatamam yoksa Pazar günü yeşilköyde milletin yüzüne bakamam :)

YANİ İŞİN ÖZÜ Pzar günü yeşilyurtta olmak için Araba hazır Murat hazır, pilav üstü dönerve kola hazır, uçurtma hazır......

Ah bide İŞ hazır olabilse

Sevgiler
Murat K. ÇETİN

"Gökyüzü Özgürlüktür"
Altan
Site Admin

Post by Altan »

Mutlaka Ferruh'u da kap gel.
Altan Güvenni
Uçucu madde bağımlısı.
erol

Post by erol »

Bencede, yakalamisken birkac hareket öğretmesi için Ferruh Bey'den ricada bulunabilirim böylelikle :)
Erol Dinneden
Spectre

Post by Spectre »

Valla, bende oraları çok özledim ama işlerin yoğunluğu nedeniyle hiç bir yere gidemiyorum.

En kısa zamanda görüşmek üzere.
İyi Rüzgarlar,
Ferruh Bayşu
http://www.ucurtma.org

Image
Kartal

Post by Kartal »

Gördüğünüz gibi benim birkaç gündür bildiğim acı gerçeği Feeruh kendisi açıkladı :)

Ancak geçerken Melih'i alabilirim. Ne dersin Melih?

Sevgiler
Murat K. ÇETİN

"Gökyüzü Özgürlüktür"
Melih

Post by Melih »

Cumartesi akşam Manowar konseri var konser sonrası çok dağıtmassam gelmeye çalışırım ama kesin değil.

Bu arada, ToysRUs da yelkenli nikko tekne var, harika birşey, sadece dümeni kumanda ediyorsunuz, yelkeni karada ayarlıyorsunuz rüzgara göre, bu gün 45 dakika nasıl eğlendiğimi anlatamam. Fiyatı:40 YTL ve kimse inanmıyor o fiyata böyle kaliteli birşey olduğuna. Bu günkü rüzgar tatminini de bu şekilde sağladık :)
Kartal

Post by Kartal »

Walla ben bilmem.

Benden konforlu bir araçla Kadıköy - Yeşilyurt, Yeşilyurt - Kadıköy ulaşım.
Seyahat esnasında kola ve eğer kullanıyorsanız sigara ikramı. Malesef tuvaletimiz yok ancak talep üzerine mola verilebilinir. Köprü geçiş masrafları ve bilumum ulaşım giderleri dahil. Hatta Ultra herşey dahil bile diyebiliriz. :)

Ben de telefonun var ararım seni pazar günü...

Tabi Ferruh'un gelemeyecek olması uçurtmalarının da gelemeyecek olması anlamına gelmiyor değil mi arkadaşlar? :)

Ne dersin Ferruh. Uygun gördüklerini hazırla akşam alayım senden.

Sevgiler
Murat K. ÇETİN

"Gökyüzü Özgürlüktür"
Kartal

Post by Kartal »

@all

Benim gelişim kesinleşti. Pazar günü Yeşilyurttayım.

Bana özelden telefon numaralarınızı bildirirseniz yeri bulma konusunda kendimi daha rahat hissedeceğim.

@Melih, pazar günü seni arayacağım, ayarlayabilirsen beraber geçeriz karşıya. Yukarıdaki mesajım hep geçerli :)

Teşekkürler ve sevgiler
Murat K. ÇETİN

"Gökyüzü Özgürlüktür"
Post Reply